0 položek 0,00 KčZobrazit

Masáž celého těla

Zobrazeno 1 až 10 z 10 (1 stránek)

1 2

Homedics Cell 100 - ruční anticelulitidní masáž

HOMEDICS HP-150 ruční masážní přístroj

Akce

799 Kč

797 Kč

Homedics HSM-100-EU vibrační masáž

HOMEDICS Vibrační masáž HSM-100-EU Jemná a uklidňující vibrační masáž Homedics HSM-100-EU pro celé tělo. Díky flexibilnímu materiálu se dá připevnit např. na nohy, paže atd. 6 masážních režimů.

Akce

1 790 Kč

1 617 Kč

Homedics HSM-300HC-EU vibrační masáž

HOMEDICS Vibrační masáž HSM-300HC-EU Uklidňující vibrační masáž HSM-300HC-EU od značky Homedics pro uvolnění a povzbuzení svalů. Ergonomický design pro pohodlné použití na celé tělo, unikátní Dual Action disk - simuluje masáž teplými kameny, povzbuzující ledová masáž, přístroj je dobíjecí - doba provozu 45 minut.

Akce

890 Kč

787 Kč

Homedics HST-200-EU elektrostimulátor

HOMEDICS Elektrostimulátor HST-200-EU Velkým pomocníkem při bolesti svalů, v boji proti celulitidě nebo jako podpora při hubnutí je elektrostimulátor-pás HST-200-EU od značky Homedics. Multifunkční možnost nastavení - individuální nebo předprogramované volby.

Akce

650 Kč

597 Kč

Homedics Infračervená masáž FAC-IR

HOMEDICS Infračervená masáž FAC-IR Infračervený masážní strojek Homedics FAC-IR blahodárně působí na pleť nebo ho lze použít také na dekolt, ramena apod. Pomáhá předcházet tvorbě vrásek, zlepšuje krevní oběh a udržuje mimické svaly v kondici. 2 masážní nástavce.

HOMEDICS Mini masáž NOV-35BX-EU Miniaturní ruční masáž Homedics NOV-35BX-EU ideální pro masírování celého těla. Příjemná relaxace v pohodlí domova. 8 masážních výstupků, přenosný, na baterie.

HOMEDICS Ruční vibrační masáž BA-10BX Ruční vibrační masáž BA-10BX od značky Homedics je voděodolná a proto ideální do koupele. Na přístroj je připojena masážní žínka která zároveň zklidňuje a čistí pokožku. Snadné ovládání.

Akce

6 990 Kč

6 897 Kč

Homedics YMM-1500 - masážní podložka

Homedics YMM-1500 je horizontální masážní podložka poskytuje Vašim zádům úlevu od bolesti. Na rozdíl od klasických masážních podložek je tato podložka horizontální a je určena k protažení zádového svalstva.

HOMEDICS Masáž celého těla

Masážní přístroje na celé tělo od značky Homedics jsou ideální pro domácí použití, na cesty nebo do kanceláře. Ruční masážní přístroje na celé tělo se díky své velikosti velmi snadno používají a vhodné jsou např. i při cestování. Masážní podložky  je možné použít v kanceláři nebo v domácnosti, hodí se na většinu křesel nebo do auta a jsou výborným pomocníkem při bolestech zad. Jako poslední nabízíme elektrostimulátory které odstraňují bolest, ztuhlost, pomáhají při hubnutí nebo celulitidě.

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.