0 položek 0,00 KčZobrazit

Homedics CELL-500 přístroj proti celulitidě

Homedics CELL-500 přístroj proti celulitidě

Homedics CELL-500 přístroj proti celulitidě Homedics CELL-500 přístroj proti celulitidě

Homedics CELL-500 přístroj proti celulitidě

Homedics CELL-500 Smoothee je inovativní přístroj navržený k účinné redukci celulitidy. Spojuje v sobě dvě účinné metody - vakuum masáž a elektrickou stimulaci svalů (EMS), aby poskytl komplexní péči o vaši pokožku. Tento unikátní přístroj nejenže zlepšuje krevní oběh, ale také podporuje lymfatický systém, čímž účinně bojuje proti projevům celulitidy.

Dostupnost:

Není skladem

Doprava zdarma!

Referenční cena:1 890 Kč

Vaše cena:

2 097 Kč
včetně PHE a DPH

Záruka:

24 měsíců

Obj.číslo:

HMDCELL-500

Ean:

5010777145977

Výrobce:

Homedics

Homedics CELL-500 Smoothee je inovativní přístroj navržený speciálně pro boj s celulitidou. Tento jedinečný přístroj spojuje vakuum masáž a elektrickou stimulaci svalů (EMS), což společně přináší řadu výhod pro zlepšení krevního oběhu a podporu lymfatického systému. Pravidelné používání CELL-500 ve spojení se zdravou stravou a cvičením může efektivně přispět k redukci celulitidy.

Klinicky ověřeno, že používání přístroje CELL-500 denně po dobu alespoň 3 minut na každou partií pokožky po dobu nejméně 8 týdnů významně přispívá k redukci celulitidy. Tato studie byla provedena na 22 ženách ve Velké Británii, a výsledky byly jednoznačné.

Princip fungování přístroje spočívá v kombinaci dvou účinných metod. Vakuum masáž vychází z tradiční čínské techniky, kdy negativní tlak působící na pokožku pomáhá vyhlazovat tkáně pod kůží, zlepšuje krevní oběh a stimuluje lymfatický tok, což vede k větší pružnosti pokožky a redukci celulitidy. Elektrická stimulace pak posílá mírný proud do svalů, napodobující pohyby při cvičení a podporující rozklad tukových vrstev a lymfatickou drenáž pro detoxikaci.

CELL-500 můžete aplikovat na různé části těla, včetně paží, břicha, zad, boků, hýždí a nohou. Pro jemnější proceduru lze použít gel nebo olej a nastavit úroveň intenzity dle preference. Přístroj je kompaktní, nabíjecí a jedno nabití vydrží až 45 minut, což znamená, že můžete každodenně ošetřit svoji pokožku bez nutnosti manipulace s elektrickými kabely. Součástí balení jsou dvě různé velikosti přísavek, zajišťující optimální výsledky pro různé části těla.

Napsat recenzi
Vaše jméno:
Vaše recenze:
Poznámka: HTML není přeloženo!
 
Hodnocení: Špatné            Dobré
 
Opište kód z obrázku: Captcha

© Copyright 2011, Jagu s.r.o..

Powered by Open Cart Created by Jagu s.r.o.